TP-Link DS-P7001-04 [4portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON]

4portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON.... více
23 566.12 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
28 515 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 438653
EAN: 4897098683163
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: TP-link
Popis a parametry
Recenze (0)

TP-Link DS-P7001-04 [4portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON]

TP-Link DS-P7001-04

OLT GPON 4-porty

  • 4 porty GPON - Podporuje poměr rozdělení 1:128 u každého portu – až 512 ONT na jedno zařízení.
  • Vysokorychlostní odchozí porty - Poskytuje 1 port 10GE SFP+ a 1 gigabitový odchozí port.
  • Duální redundantní zdroje napájení - Špičková spolehlivost díky dvěma vestavěným zdrojům napájení (AC + DC).
  • Kompletní L2 a pokročilé L3 funkce - Uspokojí potřeby řady komerčních požadavků.
  • Centralizovaná správa - Prostřednictvím systému Via DeltaStream PON Management System (DPMS), SNMP, CLI a webového uživatelského rozhraní.
  • Pokročilé L2/L2+ funkce - Statické směrování, IGMP Snooping a další, splňující požadavky různých aplikací.

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/service-provider/gpon/ds-p7001-04/

Technické specifikace

HARDWARE FEATURES
Interface • 4× 2.5G PON Ports
• 1× 10 Gbps SFP+ Uplink Port
• 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Uplink Port
• 1× RJ45 Console Port
• 1× RJ45 MGMT Port
• 1× Alarm Port (Reserved)
Button Reset Button
Power Supply Dual Power Supplies
• AC: 100V~240V, 50/60Hz
• DC: -38.4V~-72V
Power Consumption Max. 58W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180× 44 mm)
SOFTWARE FEATURES
Security • ACL
• 802.1x Authentication
• ARP Inspection
• IP Source Guard
DHCP • DHCP Server
• DHCP Relay
OMCI Standard OMCI Management Supported
ONU Authentication ONU Auto Authentication
ONU Security • Rouge ONU Detection and Isolation
• Uplink and Downlink Data Encryption
Multi-Service Multi-Service Traffic Identify and Rate Limit
QoS • IEEE 802.1p/DSCP QoS
• Voice VLAN
• Auto VoIP
Routing Static Routing
Mulitcast • IGMP Snooping
• MLD Snooping
Centralized Management • Large-Scale Devices Management
• OLT Batch Configure, Upgrade, Reboot
• Multi-Site Management
• Intelligent Network Monitoring
• Real-time Network Overview
GPON PORT ATTRIBUTE
Max. Splitting Ratio 0,130555555555556
Transmission distance 20km
Data rate • Downstream: 2.5 Gbps
• Upstream: 1.25 Gbps
Wavelength • Tx: 1490 nm
• Rx: 1310 nm
Interface type SC/UPC
Fiber type 9/125µm SMF (Single Mode Fiber)
Tx power Class C+
OTHERS
Certification CE,FCC
Package Contents • OLT Device
• Power Cord and Console Cable
• Installation Guide
• Mouting Brackets, Screws and Rubber Feet
Environment • Operating Temperature: 0°C~50°C (32°F~122°F)
• Storage Temperature: -40°C~70°C(-40°F ~158°F)

.
ParametryPorovnání
Technologie SFP Modulu
1000 Mbps
Produkt zatím nehodnocen

TP-Link DS-P7001-04 [4portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON]

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
COBRA HK s.r.o.
Karla Hynka Máchy 659
50002 Hradec Králové
Česká Republika
IČO: 49284631
DIČ: CZ49284631
Další informace
Textové stránky