Cisco Catalyst C1000-16T-2G-L, 16x10/100/1000, 2xSFP - REFRESH

Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:16; Management:SNMP/RMON.... více
Běžná cena: 22 687  (-53%)
8 871.9 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
10 735 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 840000
EAN: 889728460187
Záruka: 60 Om.Doživot
Výrobce: Cisco
Popis a parametry
Recenze (0)

Cisco Catalyst C1000-16T-2G-L, 16x10/100/1000, 2xSFP - REFRESH

Cisco Catalyst C1000-16T-2G-L Switch

Sada pro montáž do racku není součástí balení.

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.

Technické specifikace:

Provedení Rack-mountable
Porty 16 x 10/100/1000 + 2 x SFP
Console: RJ-45, USB mini-B, USB A
Výkon Switching capacity: 36 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 26,78 Mpps
Power over Ethernet (PoE) Ne
Počet VLAN ID 4096
Maximum aktivních VLAN 256
Standardy IEEE 802.1D STP IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1X IEEE 802.1ab LLDP
Bluetooth v4.0,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only),
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.1ax
Velikost MAC tabulky 16 000
CPU ARM v7 800MHz
RAM 512 MB
Flash 256 MB
Napájení 100-240 V (50-60 Hz)
Rozměry (Š x H x V) 26.8 cm x 27.2 cm x 4.39 cm
Hmotnost 1.78 kg
Provozní teplota -5 až 50°C
Provozní vlhost 5 - 90%
Skladovací teplota -25 až 70 °C

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/catalyst-1000-16t-2g-l-switch/model.html
.

ParametryPorovnání
Maximální počet portů
16
Technologie
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Management
SNMP/RMON
Provedení
Rack mounted 19"
Produkt zatím nehodnocen

Cisco Catalyst C1000-16T-2G-L, 16x10/100/1000, 2xSFP - REFRESH

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
COBRA HK s.r.o.
Karla Hynka Máchy 659
50002 Hradec Králové
Česká Republika
IČO: 49284631
DIČ: CZ49284631
Další informace
Textové stránky